III edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała za nami!

Udostępnij:

 III edycji Festiwalu Sukien Ślubnych  z Drugiej Ręki Wiecznie Biała za nami!

III edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała odbyła się 20 listopada w Krakowie w Studio Vintage. Na Panny Młode czekało ponad 170 sukni ślubnych oraz inne atrakcje. Zobaczcie relację z wydarzenia.

Pierwsze Panny Młode chcące kupić suknię ślubną z drugiej ręki pojawiły się już przed godziną 9:00. Każdą z nich zaopiekowała się osobista konsultantka, która pomagała w poszukiwaniu idealnego modelu, a także w mierzeniu kreacji. Niezbędna okazała się także pomoc krawcowych, które podpowiadały jakich modyfikacji można dokonać.

 

III edycja, Festiwalu, listopad 2021 (91)

III edycja, Festiwalu, listopad 2021 (122)

Projekt bez tytułu (2)

DSC_1250

Projekt bez tytułu (3)

 

Osoby towarzyszące – druhny, mamy, siostry, przyjaciółki, a także narzeczeni i ojcowie – pomagały w dokonaniu wyboru. Niektórzy podczas przymiarek uczestniczyli wirtualnie, ale każda opinia była równie ważna i cenna.

 

III edycja, Festiwalu, listopad 2021 (5)

III edycja, Festiwalu, listopad 2021 (86)

III edycja, Festiwalu, listopad 2021 (81)

 

Wybór był naprawdę trudny, ale po niespełna godzinie wszyscy obecni usłyszeli, że pierwsza suknia znalazła nową właścicielkę. Na kolejne Panny Młode, które zdecydowały się na zakup kreacji z drugiej ręki, nie musieliśmy długo czekać. Zaraz potem wzniesiono pierwsze ślubne toasty.

 

III edycja, Festiwalu, listopad 2021 (60)

III edycja, Festiwalu, listopad 2021 (64)

 

Tego dnia oprócz sukien dużym zainteresowaniem cieszyła się także strefa wystawiennicza wydarzenia. Odwiedzający Festiwal mogli nie tylko zobaczyć i spróbować atrakcji, ale także osobiście porozmawiać z usługodawcami. Za sprawą Custom by Monika Jurasik oraz Kasi z mężem z My Wish Panny Młode mogły uzupełnić swoją ślubną stylizację. Grab the Glass Van oraz Asia z Słodkiego Bazaaru zadbali o podniebienia odwiedzających. Dzięki braciom z Najlepszej Fotobudki w Mieście wspomnienia z Festiwalu zostaną na zawsze.

 

III edycja, Festiwalu, listopad 2021 (2)

III edycja, Festiwalu, listopad 2021 (80)

Projekt bez tytułu (4)

III edycja, Festiwalu, listopad 2021 (77)

III edycja, Festiwalu, listopad 2021 (82)

Projekt bez tytułu (5)

III edycja, Festiwalu, listopad 2021 (13)

 

Następne godziny Festiwalu cieszyły się równie dużym zainteresowaniem i powodzeniem. Tym samym kilkadziesiąt sukien ślubnych czeka na kolejny wielki dzień, co ogromnie ucieszyło wszystkich, którzy zaangażowali się w stworzenie tego niesamowitego wydarzenia.

 

III edycja, Festiwalu, listopad 2021 (105)

  

Zdjęcia: Maja Pawłowska i Katarzyna Jania.