Veri Peri – kolor roku w trendach ślubnych

Udostępnij:

Veri Peri – kolor roku w trendach ślubnych

Instytu Pantone w 2022 roku wybrał na kolor roku 17-3938 Veri Peri. To ciepły kolor niebiesko-fioletowy, który oznacza pewność siebie, ciekawość świata i... zmiany! Przeczytajcie tym, jak Veri Peri wpisuje się w trendy ślubne i zobaczcie inspiracje.

Veri Peri łączy się z bielą, srebrem, złotem, różem oraz innymi odcieniami fioletu i błękitu. Świetnie sprawdzi się jako baza lub dodatek kolorystyczny. Zaskoczycie gości jeśli postawicie na niebiesko – fioletową zastawę stołu, ściankę za Parą Młodą lub strój.

 

Bez tytułu (Organizer graficzny) (29.7 x 15 cm) (13)

 

Kwiaty

 

W tym roku kluczową rolę niebiesko-fioletowy barwa odegra w ślubnych bukietach i dekoracji sali żywymi kwiatami. Rośliny występują w wielu odcieniach kolorystycznych, które świetnie ze sobą współgrają i są dostępne przez cały sezon. Lawenda, fiołek, bez, niezapominajka, czosnek ozdobny, chaber bławatek, bratek, astra, eustoma i hortensja występują w odcieniach od bieli przez róż, błękit do intensywnego fioletu. Dobrze wyglądają solo oraz w połączeniu z innymi kwiatami i spradzą się zarówno w weselach w stylu boho jak i na bardziej klasycznych i eleganckich uroczystościach.

 

Veri Peri   

Alternatywą dla ciętych kwiatów są rośliny w donicach. Lawendę, fiołki czy bratki możesz rozdać po weselu gościom, dzięki czemu się nie zmarnują i posłużą jako dekoracja.

  

Bez tytułu (Organizer graficzny) (29.7 x 15 cm) (15)

 

Pamiątka na długie lata w odcieniach Veri Peri

Veri Peri może odgrywać także kluczową rolę w waszej sesji ślubnej. Sesja na plaży przy zachodzie słońca lub na polu lawendy to pamiątka na długie lata.

 

  Bez tytułu (Organizer graficzny) (29.7 x 15 cm) (14)