Za nami II edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała

Udostępnij:

Za nami II edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała

3 lipca 2021 roku w Studio Vintage, przy krakowskim Hype Parku odbyła się druga edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała. Wiedziałyśmy, że to wyczekiwane wydarzenie, jednak po raz kolejny zainteresowanie i frekwencja przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dla takich dni jak ten i dla radości kobiet kupujących suknie ślubne na swój najważniejszy dzień w życiu - zdecydowanie warto to robić!

Ponad 140 sukien w różnych fasonach


Naszym celem była możliwość zaprezentowania jak najszerszego asortymentu sukien w przeróżnych rozmiarach, wszystkim zainteresowanym Pannom Młodym. Wszystko poszło po naszej myśli - na wieszakach zawisło ponad 140 sukien, w różnych rozmiarach, od 34 do 50. Chciałyśmy stworzyć miejsce, w którym każda przyszła Panna Młoda znajdzie coś dla siebie, bez względu na rozmiar czy figurę, stąd też dostępność przeróżnych modeli i fasonów, od literki A, po księżniczki, tuby oraz syrenki.

 

fot. Maja Pawłowska


Miejsce jak żadne inne, bez komisowej atmosfery


Zdecydowanie suknie były najważniejsze, jednak skupiłyśmy się również na wykreowaniu przestrzeni, która zachwyci Panny Młode i pozwoli im poczuć się swobodnie. Komisowe atmosfery przechodzą do lamusa. Zadbałyśmy o odpowiednie dekoracje, girlandy świetlne, a także szampana, który pozwalał świętować znalezienie tej jednej, jedynej sukni! Były też słodkie przekąski, ale przede wszystkim konsultantki, których zadaniem było zaopiekowanie się przyszłą Panną Młodą i jej osobą towarzyszącą, od początku do końca. Festiwal był wypełniony pozytywnymi emocjami! Zachwyty, komplementy, wzruszenia - te wszystkie reakcje nadawały magicznego klimatu!

fot. Maja Pawłowska


Przymiarki pofestiwalowe


Dla Pań, które nie mogły się zdecydować lub dotrzeć na Festiwal, zorganizowałyśmy możliwość przymiarek i zakupu sukni już po zakończeniu naszego wydarzenia. Przymiarki trwały przez cały lipiec i musimy Wam zdradzić, że kilka sukien otrzymało drugie życie! Ale to nie koniec - na przymiarki wciąż można się zgłaszać, a wiele sukien wciąż czeka na swoje nowe właścicielki!

 

fot. Maja Pawłowska


Czy będzie kolejna edycja?


Już teraz mówimy, że rozpoczynamy prace nad kolejną edycją Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. O terminie będziemy informować w naszych social mediach, dlatego bądźcie czujne, zarówno jeśli chciałybyście wystawić u nas suknię, jak i znaleźć swoją wymarzoną na ten najpiękniejszy dzień w życiu!

 

fot. Maja Pawłowska