Menu Zamknij

Festiwal

Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce. To miejsce, gdzie można znaleźć wiele modeli sukien ślubnych - w różnych rozmiarach, cenach i fasonach - oraz zapoznać się z ofertą wystawców z branży ślubnej. 

Setki sukien ślubnych z drugiej ręki

W trakcie Festiwali Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki zajdziecie wiele sukien w różnych fasonach: rybki, księżniczki, tuby, literki A; z różnych materiałów: z koronki, jedwabiu, tiulu, ozdobione brokatem, koralikami i kryształkami, a także w różnych rozmiarach: od XXS do XXXL!

Przymiarka pod okiem konsultantki

Panną Młodą oraz osobą towarzyszącą podczas godzinnej przymiarki zajmie się konsultantka. Wybierze odpowiednie kreacje na podstawie inspiracji, pomoże założyć wybrane modele oraz dobierze ewentualne dodatki. 

Dopasowanie sukni do figury

Jeśli suknia będzie wymagała dostosowania do figury pomoże w tym nasz doświadczony zespół krawiecki. Skrócenie, poszerzenie, zwężenie, czy dopasowanie ramiączek to dla niech bułka z masłem i specjalnie dla Panny Młodej wyczarują niezwykłą suknię.

Najatrakcyjniejsze ceny

Suknie ślubne przecenione o 30%, 50% a nawet 70% – to możliwe tylko u nas! Na Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki czekają przepiękne modele często dostępne jeszcze w salonach.

Eksperci branży ślubnej

Suknia ślubna to jeden z licznych (ale bardzo ważnych) elementów garderoby Panny Młodej i całego wesela. Wszystkie swoje marzenia możesz spełnić w jednym miejscu i nie tylko wybrać kreację, ale też zapoznać się z ofertą branży ślubnej i osobiście porozmawiać z ekspertami.

Zobacz jak wyglądały ubiegłe edycje Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki