Menu Zamknij

I Edycja Festiwalu

I edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała

I edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki odbyła się 26 września 2020 w The Beauty Space Cracow. Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się w marcu, jednak pandemia pokrzyżowała plany. Zrobiłyśmy wszystko, żeby zamienić przestrzeń w jednodniowy salon sukien ślubnych i w dobie pandemii zorganizować niezapomniane wydarzenie. Dzięki zaangażowaniu i pomysłom wielu osób udało nam się stworzyć 7 przymierzalni dla Panien Młodych oraz wyeksponować prawie 100 sukien, tak żeby żadna nie umknęła uwadze odwiedzającym. Pracowałyśmy do późnych godzin, aby dopiąć wszystkie elementy na ostatni guzik i było warto!

Kameralny klimat sprawił, że Panny Młode i ich osoby towarzyszące – podczas godzinnego pobytu na wydarzeniu – mogły poczuć prawdziwą ślubną atmosferę, znaleźć idealną kreację oraz zapoznać się z ofertą ekspertów z branży ślubnej. W wyborze sukni pomagały nie tylko osoby towarzyszące, ale także wyszkolone konsultantki, a w razie ewentualnych poprawek można było skonsultować się z krawcową. Stworzyłyśmy miejsce, gdzie Panny Młode mogły robić zdjęcia w sukniach oraz strefę, w której mogły przejrzeć się w ogromnych lustrach, w których doskonale było widać całą kreację. I to właśnie w tym miejscu najczęściej odwiedzające decydowały się na zakup sukni. 

Był to dla nas niezwykle wzruszający moment, kiedy kolejne modele znajdowały nowe właścicielki. Wszyscy obecni na sali głośno klaskali, a niektórzy nawet płakali, kiedy Panna Młoda podjęła decyzję o zakupie, a było ich całkiem sporo, bo co czwarta odwiedzająca wyszła z salonu ze ślubną kreacją! I już wtedy wiedziałyśmy, że musimy zorganizować następną edycję Festiwalu, ponieważ wiadomości o wydarzeniu rozniosły się po całym Krakowie oraz dotarły do wielu osób działających w branży ślubnej.  

I edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała

Tego dnia byli z nami: