Menu Zamknij

II Edycja Festiwalu

II edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała

Bogatsze o doświadczenia i zainspirowane sukcesem I edycji, rozpoczęłyśmy przygotowania do następnego wydarzenia. Zdecydowałyśmy się na większy rozmach i postawiłyśmy na kilkukrotnie większą przestrzeń festiwalową.

W Studiu Vintage w Krakowie zmieściło się aż 15 przymierzalni, strefa wspólna z lustrami, stanowiska wystawców oraz 140 sukien ślubnych w różnych fasonach i rozmiarach, czekających na nowe właścicielki.

Chociaż wydarzenie odbyło się 3 lipca 2021 – w szczycie sezonu ślubnego – to przyciągnęło ono ponad dwukrotnie więcej odwiedzających niż I edycja. W wyborze kreacji Pannom Młodym pomagały nie tylko osoby towarzyszące, ale także konsultantki i krawcowe, które doradzały, jakich poprawek można dokonać w wybranych kreacjach.

Oprócz wybierania i mierzenia sukien odwiedzające mogły m.in.: spróbować słodkości, podziwiać ślubne ozdoby i girlandy, czy wypić kieliszek musującego prosecco. Także i tym razem udało nam się stworzyć niepowtarzalną atmosferę i dać drugie życie kolejnym sukniom ślubnym.  

Tego dnia byli z nami: