Menu Zamknij

III Edycja Festiwalu

III edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała

Tuż po zakończeniu II edycji zaczęły do nas napływać pytania, co z następnym Festiwalem. Szybko podjęłyśmy decyzję, że kolejne wydarzenie zorganizujemy jesienią jeszcze w tym samym roku. Postawiłyśmy na sprawdzone miejsce – Studio Vintage i 20 listopada odbyła się tam III edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała. 

Pod każdym względem była to rekordowa edycja – odwiedziło nas najwięcej Panien Młodych, zaprezentowało się kilkunastu wystawców i aż 170 sukien szukało nowych właścicielek. Odwiedzające przybyły z całej Polski, a niektóre odwiedziły Festiwal po raz drugi. Powróciły do nas także suknie zakupione podczas poprzednich edycji i dostały nie drugie, a trzecie życie! 

Finalnie, prawie połowa Panien Młodych, która odwiedziła nas na III edycji, znalazła swoją wymarzoną kreację. Widząc radość i wzruszenie osób towarzyszących oraz Panien Młodych, postanowiłyśmy dalej organizować kolejne wydarzenia na jeszcze większą skalę i przygotować nowe projekty, które dadzą drugie życie jeszcze większej ilości sukien.

Tego dnia byli z nami: