Menu Zamknij

IV Edycja Festiwalu

IV edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała

Po krakowskich edycjach i pozytywnych opiniach jakie zebrałyśmy od Panien Młodych wiedziałyśmy jedno – czas wyruszyć w Polskę! 

Zdecydowałyśmy się na organizację V edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki w Warszawie. Było to nie lada wyzwanie przewieść blisko 200 sukien i zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie. 

Z pomocą wielu wspaniałych osób udało się zorganizować piękne wydarzenie w City Hall na Pradze i znaleźć nowe właścicielki sukniom ślubnym. 

Patroni medialni:

Tego dnia cała uwaga była skupiona na Pannach Młodych, które były zaskoczone ilością dostępnych modeli. Jednak nasze konsultantki szybko znalazły to czego szukały klientki. Nie musieliśmy długo czekać, aż pojawiły się pierwsze łzy wzruszenia i brawa, ponieważ suknie dostały drugie życie. Panny Młode nie wychodziły z Festiwalu z pustymi rękami. Oprócz sukien, toastu i słodkiego poczęstunku otrzymały także certyfikat potwierdzającym zakup sukni z drugiej ręki. Dzięki temu dowiedziały się jak wiele dla naszej planety znaczy taki świadomy wybór oraz jak pielęgnować suknię po zakupie, aby w dniu ślubu wyglądała olśniewająco.

Tego dnia byli z nami: