Menu Zamknij

O Wiecznie Białej

Piękna, wyjątkowa, niepowtarzalna – taka jest suknia ślubna, za którą kryje się niesamowita historia miłości. Wzbudza ona zachwyt wśród gości i budzi wielki sentyment u właścicielki. Ale dlaczego jest noszona w dniu ślubu, a potem już tylko wisi w szafie? Czy komuś innemu może dać tyle samo szczęścia i wywołać ogrom wspomnień? 

Wiecznie Biała to miejsce, w którym dajemy drugie życie sukniom ślubnym, gdzie można oddać kreację oraz znaleźć tę jedyną. Aby każda przyszła Panna Młoda poczuła się wyjątkowo, stworzyłyśmy Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała. Podczas wydarzenia każda odwiedzająca może nie tylko kupić wymarzoną kreację i dobrać do niej dodatki, ale także skorzystać z pomocy konsultantki i krawcowej. Dodatkowym atutem jest możliwość zapoznania się z ofertą wystawców z branży ślubnej, którzy zrobią wszystko, aby dzień wesela został zapamiętany przez Parę Młodą i gości jak najlepiej.

Dajemy drugie życie sukniom ślubnym z miłości do naszej planety. Działamy zgodnie z ideą less waste, ponieważ naszym celem jest uświadamianie, że nawet małe kroki podejmowane w dniu ślubu przeciwdziałają katastrofie klimatycznej, dzięki m.in. zmniejszeniu ilości wytwarzanych odpadów. Dlatego z pozyskanych materiałów stworzyłyśmy limitowane kolekcje bielizny ślubnej oraz akcesoriów, które dopełnią ślubną stylizację. 

Wiecznie Biała to firma tworzona przez kobiety dla kobiet. Każda z nas ma inną historię i marzenia – tak jak nasze klientki. Staramy się, aby każda Panna Młoda czuła się wyjątkowo i aby mogła znaleźć suknię odpowiednią dla siebie. Wiemy, jak ważne jest, żeby poczuć “to coś”, dlatego na wydarzeniu dostępne są kreacje w różnych stylach, fasonach i rozmiarach. U nas znajdziesz suknię, która spełni Twoje wymagania. Do sukni można także dobrać dodatki, które nadadzą charakter stylizacji Panny Młodej.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Panien Młodych są ich kreacje i decydując się na wystawienie sukni, oddają kawałek swojej historii w nasze ręce. Dlatego dbamy o wszystkie suknie już od momentu dostarczenia ich do salonu. Sprawdzamy ich jakość, informujemy właścicielki o każdym podjętym działaniu, a podczas Festiwalu i przymiarek wszystkie modele mierzone są pod okiem konsultantki. Dzięki temu również przyszłe Panny Młode będą mogły cieszyć się suknią jak z salonu w atrakcyjnej cenie. 

 

Każda w Was może dać drugie życie swoim ślubnym kreacjom i sprawić, że pozostaną Wiecznie Białe!

Pisali o nas: