Menu Zamknij

Opinie

Polecam z całego serca! Kupiłam suknie po 1 edycji Festiwalu tylko na podstawie zdjęć, bo totalnie zakochałam się w jednej. Stan był prawie idealny, wystarczyło jedynie trochę skrócić i zwęzić. Wyszło perfekcyjnie i nie wyobrażam sobie, żebym mogła wziąć ślub w jakiejkolwiek innej sukni.

Kasia

Super inicjatywa w branży ślubnej. Dziewczyny nadają drugie życie sukniom ślubnym. Moja sukienka znalazła dzięki Wiecznie Biała nową właścicielkę i zabłyśnie po raz kolejny na ślubie zamiast kurzyć się na strychu. Polecam!

Edyta

Z czystym sumieniem polecam każdej przyszłej Pannie Młodej Wiecznie Białą. Podczas pierwszej edycji znalazłam przecudowną suknię ślubną, o jakiej nawet nie marzyłam. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, ponieważ szukałam innego typu sukni, jednak nie mogłam o niej przestać myśleć, każdą kolejną porównywałam do niej. Po kilku miesiącach po Festiwalu i po trzech podejściach do tej – stało się… Podjęłam najlepszą z możliwych decyzji. Dziewczyny były bardzo pomocne i miłe, na Festiwalu można było skonsultować z Panią krawcową ewentualne poprawki. Jestem mega zadowolona z obsługi, no i oczywiście z mojej cudownej sukni. Zostaje już ze mną na zawsze – na pamiątkę. Jestem nią zauroczona i wszyscy inni również. Dzięki Festiwalowi udało mi się poznać moją cudowną Panią fotograf – Maję, której dziękuję nie tylko za wspaniałe zdjęcia, za super atmosferę, ale również za nieocenioną pomoc podczas ślubu i wesela.

Małgorzata

Podczas trzeciej edycji Festiwalu moja suknia otrzymała drugie życie. Jestem pewna, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie to wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Mam nadzieje, że przyszła Panna młoda będzie w niej przeszczęśliwa! Bardzo dziękuje organizatorom, kontakt z Wami to prawdziwa przyjemność. Jesteście profesjonalistami! Szczerze polecam tym, którzy się jeszcze wahają czy oddać swoją suknie na Festiwal.

Aleksandra

Swoją wymarzoną sukienkę kupiłam na Festiwalu. I chociaż spóźniłam się, nie byłam na punkt godzinę 10. Zostałam obsłużona bardzo miło. Owszem czasami trzeba poczekać jak to ktoś opisał, ale uważam że mając taki wybór w jednym miejscu warto. Nie marnujesz czasu i pieniędzy jeżdżąc od ogłoszenia do ogłoszenia. Festiwal to genialne rozwiązanie jeśli chcesz zaoszczędzić.

Izabella

Swoją suknię kupiłam na pierwszym festiwalu, była/ JEST idealna, ta wymarzona. Udało mi się ją sprzedać w trzeciej edycji festiwalu. To świadczy, że jest to fantastyczna inicjatywa, a przede wszystkim TO DZIAŁA! Dzięki takim eventom możemy się uszczęśliwiać.

Alicja

Swoją suknię kupiłam na wrześniowej edycji Festiwalu w 2020. Była to pierwsza, którą przymierzyłam i była wszystkim co sobie wymarzyłam i myślałam, że nie będę w stanie mieć. Nawet idealnie pasowała i poszłam w niej do ślubu bez żadnych zmian krawieckich. Jestem szalenie zadowolona z mojej sukni, lepszej nie mogłabym sobie wymarzyć, czułam się prześlicznie cały dzień.

Joanna

Świetne przedsięwzięcie! Profesjonalne podejście do klientek i przemiła atmosfera sprawia, że chce się z Wami współpracować. Sprawiliście, że moja suknia dostała drugie życie. Jestem przeszczęśliwa i cieszę się szczęściem kolejnej Panny Młodej. Festiwal to idealna okazja dla dziewczyn, które chcą odnaleźć swoja wymarzoną „perełkę” w konkurencyjnej cenie, ale i też dla osób takie jak ja, które chcą podzielić się swoim skarbem z innymi. Polecam i będę polecać!

Oliwia

Zaręczyny w lutym, szybka decyzja, że ze ślubem nie chcemy czekać. Padło na wrzesień. Intensywny czas przygotowań, szybka organizacja, wszystko zarezerwowane. A co z suknią? Nie chcąc kupować nowej przejrzałam wszystkie portale, grupy i nic mi się nie podobało. Zaraz ślub a ja nie mam się w co ubrać. Pewnego dnia wyskoczyła mi reklama Waszego festiwalu. Lipiec? Trochę późno, ale nie martwiło mnie to. Pod wpływem chwili kupiłam bilety, poinformowałam świadkową i tak właśnie pokonałyśmy ponad 300 kilometrów, żeby znaleźć moją wymarzoną suknię ślubną. Jadąc na festiwal wiedziałam, że to ostatnia szansa na znalezienie sukni, bo do ślubu zostały tylko dwa miesiące. Dojechałyśmy na miejsce. Zaopiekowała się nami wspaniała konsultantka. Wybrałam trzy suknię do przymierzenia, jedna z nich była ładna, w moim stylu, ale nie czułam tego czegoś. Nasza konsultantka wiedząc czego oczekuje przyniosła suknię, w której się zakochałam. Była idealna, szyta jak na mnie. No może oprócz tego, że wymagała skrócenia. Posiadała również welon, którego nie zamierzałam mieć, ale w dniu ślubu stwierdziłam, że jednak chce go założyć. Tak oto w 20 minut wybrałam swoją suknię ślubną. Sam Festiwal wspominam wspaniale. Atmosfera była niesamowita. Z każdej strony pomoc. Konsultantki wspaniałe. Miejsce przepięknie zaaranżowane, wszystko było takie magiczne. Przemyślane w każdym szczególe. Piękny neon, van z prosecco, którym świętowałyśmy wybór i zakup sukni. Miło spędzony czas z moją świadkową.

Nikola

Z całego serca polecam skorzystanie z oferty Wiecznie Biała. Kontakt rewelacyjny, wysłałam suknię kurierem ze względu na znaczną odległość. Byłam informowana na bieżąco co dzieje się z suknią. Moja suknia zyskała drugie życie podczas przymiarek. Życzę przyszłej Pannie Młodej, aby czuła się w tej sukni równie cudownie jak ja w dniu ślubu. Całemu teamowi Wiecznie Biała serdecznie dziękuje!

Katarzyna