Menu Zamknij

Przymiarki

Rozpoczynacie poszukiwania idealnej sukni ślubnej? Zależy Wam na kreacji z drugiej ręki?
Planujecie ślub w zgodzie z ideą less waste? A może przegapiłyście Festiwal?

W takim razie przymiarki są właśnie dla Was! Umówcie się i znajdźcie wymarzoną kreację!

Podczas przymiarek znajdziecie wiele sukien w różnych fasonach: rybki, księżniczki, tuby, literki A; z różnych materiałów: z koronki, jedwabiu, tiulu, ozdobione brokatem, koralikami i kryształkami, a także w różnych rozmiarach: od XS do XXXL! Nie ma znaczenia, czy szukacie skromnej sukni na ramiączkach, czy w stylu boho z długim rękawem, a może bogato zdobionej księżniczki – różnorodność modeli jest naszą wizytówką!

Dzięki sukniom w różnych rozmiarach, możecie sprawdzić jak wyglądacie w wybranym przez siebie fasonie i już podczas mierzenia możecie zbliżyć się do efektu finalnego. Jeśli natomiast wybrany przez Was model wymagałby poprawek, możemy skontaktować się z krawcową, która doradzi jak dopasować suknię, aby osiągnąć wymarzony efekt.

Opinie

Najważniejsze informacje o przymiarkach

Nie wiecie czego spodziewać się na przymiarkach? Przeczytajcie poniższe informacje!

Przedstawiamy wszystkie najważniejsze aspekty, dzięki którym będziecie lepiej przygotowane do szukania idealnej kreacji,
a czas spędzony w naszym salonie na zawsze pozostanie miłym wspomnieniem!

Jeśli to Wasze pierwsze przymiarki – nie martwcie się! Na spotkaniu opowiemy o tym, jak wygląda cały proces zakupu sukni, od momentu wybierania poprzez mierzenie aż po podjęcie finalnej decyzji.

Na każdą przymiarkę umawiamy się indywidualnie, dlatego pisząc do nas – dajcie znać o preferowanych przez Was dniach czy godzinach, a my postaramy się znaleźć najbardziej dogodny termin.

Każda wizyta trwa godzinę. W tym czasie możecie obejrzeć wszystkie dostępne suknie oraz przymierzyć wybrane przez Was modele. Jeśli zabraknie czasu lub będziecie chciały ponownie zmierzyć konkretne kreacje – możemy umówić się na kolejne spotkanie.

Jeśli szukacie konkretnego fasonu, modelu czy zdobień – opowiedzcie nam o swoich potrzebach. Często jest tak, że suknia, która nie wzbudziła Waszego zainteresowania na wieszaku, może okazać się tą jedyną! Ponadto z każdą kolejną zmierzoną suknią, łatwiej jest nam ocenić, co może Wam się spodobać, a to ułatwia zaproponowanie odpowiednich sukien.

Na przymiarki zapraszamy z 2 osobami towarzyszącymi. Mama, przyjaciółka, siostra, czy narzeczony mogą Wam doradzić i pomóc w dokonaniu wyboru. Jeśli jednak najbliższe Wam osoby nie będą mogły przyjść z Wami – nic straconego! Pomożemy Wam w zrobieniu zdjęć lub nagraniu filmów, którymi będziecie mogły podzielić się z najbliższymi.

Na koniec pamiętajcie, że nie musicie podejmować decyzji od razu. Niemniej jednak, nie prowadzimy rezerwacji żadnych modeli, dlatego musicie mieć na uwadze, że mogą one zostać zwrócone lub zakupione przez inne Panny Młode.