Menu Zamknij

Przymiarki

Zależy Ci na kreacji z drugiej ręki? Planujesz ślub w zgodzie z ideą less waste? Rozpoczynasz poszukiwania idealnej sukni ślubnej? A może przegapiłaś Festiwal?

W takim razie przymiarki są dla Ciebie!

Podczas przymiarek znajdziecie wiele sukien w różnych fasonach: rybki, księżniczki, tuby, literki A; z różnych materiałów: z koronki, jedwabiu, tiulu, ozdobione brokatem, koralikami i kryształkami, a także w różnych rozmiarach: od XS do XXXL! Nie ma znaczenia, czy szukacie skromnej sukni na ramiączkach, czy w stylu boho z długim rękawem, a może bogato zdobionej księżniczki – różnorodność modeli jest naszą wizytówką! Dzięki sukniom w różnych rozmiarach, możecie sprawdzić jak wyglądacie w wybranym przez siebie fasonie i już podczas mierzenia możecie zbliżyć się do efektu finalnego.

To Twoja pierwsza wizyta w salonie? Nie wiesz czego się spodziewać?
Przeczytaj najważniejsze informacje o przymiarkach.

Jeśli właśnie rozpoczynasz poszukiwania idealnej sukni ślubnej, zależy Ci na kreacji z drugiej ręki lub w atrakcyjnej cenie, planujesz ślub zgodnie z ideą less waste, lub przegapiłaś Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała to przymiarki są właśnie dla Ciebie! Podczas przymiarek znajdziesz wiele kreacji w różnych modelach, fasonach i rozmiarach z drugiej ręki, w atrakcyjnych cenach. W wyborze i założeniu kreacji pomoże Ci wykwalifikowana konsultantka.

Na rok przed ślubem zacznij myśleć o tym, jak chciałabyś wyglądać w dniu ślubu. Obserwuj miejsca, które mają suknie, które Ci się podobają.  Około 8-6 rok przed ślubem to czas na aktywne poszukiwania i ostateczny wybór sukni, aby na spokojnie dokonać poprawek i dobrać pozostałe elementy stylizacji. 

Suknię ślubną z drugiej ręki możesz zakupić nawet miesiąc przed ślubem. Zdarzają się klientki, które odwiedzają nas na kilka dni przed uroczystością i także znajdują wymarzone kreacje. 

Przymiarki organizowane są w naszym salonie w Krakowie na ul. Szpitalnej 7/4.  przed i po Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. Na okres Festiwalu przymiarki są zawieszone.

Na przymiarki możesz zapisać się przez kalendarz rezerwacji. Nie prowadzimy przymiarek przez maila czy konta w social mediach.

1. Wejdź na stronę wieczniebiala.pl, kliknij w zakładkę przymiarki: „umów się”.

2. Wybierz usługę przymiarek oraz wykonawcę Team Wiecznie Biała.

3. Zarezerwuj dogodny termin spotkania. 

4. Uzupełnij dane osobowe i przejdź dalej. Możesz zapisać swoją wizytę w kalendarzu.

5. Aby upewnić się, że pomyślnie zarezerwowałaś termin, sprawdź maila.

6. W ciągu 48h dostaniesz kolejną wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji i najważniejsze informację dotyczące wizyty. 

Na przymiarki umawiamy się przez kalendarz rezerwacji dostępny na stornie. Dzięki temu możesz wybrać odpowiedni dla siebie dzień i godzinę.

Przymiarki trwają godzinę. W tym czasie spokojnie zdążycie wybrać, przymierzyć suknię i podjąć decyzję o jej zakupie. 

Przymiarki są bezpłatne. 

Pamiętaj jednak, że ceny sukien podczas przymiarek są 10% wyższe niż podczas Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki.

Ceny sukien ustalają ich właścicielki, dlatego to od nich zależy ile będzie kosztować suknia. Podczas przymiarek ceny sukien są droższe niż podczas Festiwali Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki o 10% Dlaczego? Naszą główną misją jest sprzedaż kreacji podczas Festiwalu. Na wydarzeniu ceny dostępnych modeli są najbardziej atrakcyjne.

Kreacje często są tańsze o 30%, 50% lub nawet o 70% od ich początkowej wartości.  Najwięcej sukien znajduje się w przedziale cenowym 2 500 zł – 3 500 zł.  Możecie także kupić suknię za ok. 1 000 zł lub wydać więcej na suknię od znanych polskich i zagranicznych projektantów. Ich ceny zaczynają się od 4 000 zł.

Podczas przymiarek znajdziesz ok. 200  modeli w różnych fasonach i rozmiarach od XXS do XXL. 

Najwięcej modeli posiadamy jednak podczas Festiwali Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki i wtedy wybór jest jeszcze większy!

Możecie przyjść z maksymalnie dwoma osobami towarzyszącymi. Mama, przyjaciółka, siostra, czy narzeczony doradzą i pomogą dokonać wyboru. Możecie także robić zdjęcia i nagrywać filmy oraz prowadzić wideorozmowy z bliskimi, którzy pomogą w wyborze kreacji. 

Jeśli do salonu wybierasz się z osobami towarzyszącymi, uprzedź je o panujących zasadach. To konsultantka pokazuje i zawiesza suknie!

Tak, podczas przymiarek można robić zdjęcia, nagrywać wideo i prowadzić rozmowy z bliskimi, którzy doradzą którą suknię wybrać.

Na przymiarki przyjdź bez makijażu, mocnych perfum i biżuterii, aby nie poplamić i nie uszkodzić kreacji. Pamiętaj, że dla poprzedniej (i następnej) właścicielki jest ona niezwykle ważna, a każde uszkodzenie obniża jej wartość. Na przymiarki sukni załóż cielistą bieliznę i zabierz ze sobą buty na obcasie o wysokości zbliżonej do tych, które założysz w dniu ślubu. Ułóż włosy, tak jak chcecie, aby prezentowały się w dniu ślubu. To ułatwi dobranie kreacji. 

Każdą Panną Młodą zaopiekuje się konsultantka. Konsultantka pomoże znaleźć odpowiednią kreację, założyć suknię, doradzi i odpowie na wszystkie pytania.

Nie mamy regularnych godzin otwarcia salonu. Na przymiarki umawiamy się indywidualnie, najczęściej odbywają się one w godzinach popołudniowych.

Jeśli chcesz anulować wizytę lub zmienić jej termin, skorzystaj z linku oraz kodu, który dostałaś w mailu z rezerwacją.

Suknia jest od razu Twoja po zakupie.

Jeśli chcesz dokonać przeróbek, możemy skontaktować się z krawcową, z którą ustalisz wszystkie szczegóły.

Opinie

Nie wiesz jak dokonać rezerwacji?
Przeczytaj instrukcję.